INFINITY METIN2 FORUM
www.metin2gods.ro
INFINITY METIN2 FORUM

Metin2 questuri, misiuni, servere private, metin2 gods, pvp, pvm , hard pvm, hard pvp, playeri metin2, tutoriale, ghiduri, implementari servere , diff-uri, pong, decriptare client, php, biolog, hack-uri,cum rezolv eroarea

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Download Download

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Download Download la data de Mier Sept 07, 2011 7:25 pm

DE UNDE POT DOWNLOADA JOCU???????

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Download Download la data de Mier Sept 07, 2011 10:27 pm

Admin

Admin
Admin
Momentan War-Infinity nu s-a deschis, avem 500 vizitatori unici/zi pe acest site iar in iarna daca totul merge ok vom deschide cel mai tare server privat, dar pentru asta trebuie sa asiguram pe site 1000 de vizitatori unici , pentru un joc placuta.Va garantez ca va fi un server privat de exceptie cu fosti GM de pe metin2.ro . Clientul va fi superb , nu e plagiat, totul este original, nu v-a fi intalnit la alte servere private.

Mai pe scut va fi mult mai apropiat de RO si te va tine sa joci foarte mult timp.Ratele de EXP SI DROP vor fi mari dar nu exagerate sa faci level 99 intr-o zi. Respectarea Bosilor de pe metin2.ro, orele de aparitie, vrajitaorea de gheata , Comandantii Hausin si Yongandin V4 , Dragonul Albastru , toate acestea fiind implementate si nu sunt date "moca" sa le aiba oricine, trebuie sa bati pentru ele.Mai multe nu are sens sa va spun, vom incerca sa facem cel mai tare server privat, ne gandim si la bonusurile de adaugare sa fie introduse la drop nu sa le gasiti asa oricum.Va fi un server special, incercati sa aduceti cat mai multa lume pe acest forum , facetii reclama sa ne putem juca cat mai curand.

Va salut si inainte cu 2 saptamani de debutul serverului vom deschide aplicatii pentru 2 3 GM care chiar stiu cu ce se mananca .

Vezi profilul utilizatorului http://war-infinity.forumz.ro

3 Re: Download Download la data de Mier Mar 21, 2012 1:59 am

de unde il descarc??????????????????

Vezi profilul utilizatorului

4 Re: Download Download Astazi la 12:21 am

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum