INFINITY METIN2 FORUM
www.metin2gods.ro
INFINITY METIN2 FORUM

Metin2 questuri, misiuni, servere private, metin2 gods, pvp, pvm , hard pvm, hard pvp, playeri metin2, tutoriale, ghiduri, implementari servere , diff-uri, pong, decriptare client, php, biolog, hack-uri,cum rezolv eroarea

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

exista vreo posibilitate sa nu esueze fierarul armele si armura??

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

lapusnea

Vizitator
Dak stie cineva vreo ,,smecherie'' sa nu mai esueze fierarul armele si rmurile colier cerceri...Etc... rog sa spuna

Admin

Admin
Admin
lapusnea a scris:Dak stie cineva vreo ,,smecherie'' sa nu mai esueze fierarul armele si rmurile colier cerceri...Etc... rog sa spuna

din pacate nu,dar exista modalitati prin car epoti imbunatati sansa upgradelui sau sa nu pierzi obiectul in caz de se sparge...

1.pergament binecuvantat are aceeasi sansa de upgradare ca fierarul numai ca in caz de esueaza nu pierzi itemeul ci il da cu un + inapoi adik dak ai avut colier +6 si a esuat o sa ai colier +5
2.Pergametntulr razboiului iti face orice obiect de intre +0 si +3 fara sa til sparga iar dak oeviectul e mai mare de +3 ai cu 10% sansa mai mari sa iti reusesca
3.manualul fierarului are 20% sansa mai mare sa faca obiectul si de asemnea in caz ca esueaza til da cu un + inapoi

Pe langa asta ar mai fi fierarii breslelelor care au de aseamnea cu 10% mai mare sansa de upgrade decat cea din oras.

SI poate cel mai bun fierar este cel din DT de la etajul 6 unde numai breslele foarte foarte bune ajung ai 10% sansa mai mare de upgrade si nu cere iteme..

Vezi profilul utilizatorului http://war-infinity.forumz.ro
Astea sant vechii eu am auzit de scarpinatu fierarului dar nu tine sau nush eu sa fac

Vezi profilul utilizatorului

4 nu la data de Vin Aug 13, 2010 2:13 am

eu

Vizitator
NU exista niciun bug la fierar...auzisem ca daca esti nobil nu esueaza 3 chestii una dupa alta...TOCMAI AZI mi'au esuat 5 lucruri la rand1.colier argint+6
2.Leu cu 500pv +6
3.Fms +8
4.Fms+6
5.Abanosi+9

cSm

Vizitator
simplu baietii
luati blessuri scad shansa de eshuare

6 wddsfqewf la data de Vin Noi 05, 2010 3:30 pm

3434r

Vizitator
da-l drak de fierar ca azi mi-a esuat rib +2 cu amndoua pagube maxime si cu monstrilor +4 si patrunzatoarei+4 la +3 No No

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum