INFINITY METIN2 FORUM
www.metin2gods.ro
INFINITY METIN2 FORUM

Metin2 questuri, misiuni, servere private, metin2 gods, pvp, pvm , hard pvm, hard pvp, playeri metin2, tutoriale, ghiduri, implementari servere , diff-uri, pong, decriptare client, php, biolog, hack-uri,cum rezolv eroarea

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Armele de level 30 pentru orice caracter la cine pica?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Armele de level 30 pentru orice caracter la cine pica? la data de Mier Apr 15, 2009 9:52 pm

Deci FMS care cred ca stiti ce inseamna pica si la General Salbatic? Totusi ca sa intreb de tot, armele de level 30 (care is cele mai cautate) la orice caracter exemplu la shaman evantaiul clopotul, ninja:arcul si pumnalu unde pica?

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Armele de level 30 pentru orice caracter la cine pica? la data de Mier Apr 15, 2009 9:56 pm

Admin

Admin
Admin
Evantaiele pica foarte des in braka la posedat in general ...Aproape de IMHA...de asemnea si la ninja la fel....Tot acolo pica si secure uriasa si sabie bastard argint.. etc.. ti se pare ca pica greu..dar daca iti face cineva lure si omori cateva zeci de odata umpli inventarul cu asa ceva

Vezi profilul utilizatorului http://war-infinity.forumz.ro

3 Re: Armele de level 30 pentru orice caracter la cine pica? la data de Mier Apr 15, 2009 9:57 pm

Adica la posedati vand negru pica foaia neagra si arc corn si evantai toamna sau clopot de level 30(nu stiu numele)

4 Re: Armele de level 30 pentru orice caracter la cine pica? la data de Mier Apr 15, 2009 10:00 pm

Admin

Admin
Admin
da exact

Vezi profilul utilizatorului http://war-infinity.forumz.ro

5 Re: Armele de level 30 pentru orice caracter la cine pica? la data de Mier Apr 15, 2009 10:01 pm

Ok mersi!

6 Re: Armele de level 30 pentru orice caracter la cine pica? la data de Mar Sept 07, 2010 5:05 pm

[b]sall Admin am ji yo o problema destul de ciudata...
joc metin2 de vreo 4-5 luni am ajuns sa fac lvl 32 ji uite care e problema...
serverul pe care joc e VIRGO ji am intrat odata pe CH1 sa cumpar cv...cand l-am cumparat mi-a looat banii da' obiectul cumparat nu il aveam in inventar... lol! ma poate ajuta cnv???

7 unde pica evantai oaman si clopot antic? la data de Dum Ian 30, 2011 6:12 am

darius

Vizitator
unde pica evantai toamna si clopot antic Surprised  lol! 

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum